Co to jest Roleta Rzymska?

Roleta Rzymska Poznań

    Jest to klasyczna a zarazem bardzo modna i elegancka Dekoracja Okna.

 

 

 

Roletę rzymską najczęściej wybieramy chcąc przysłonić całą wnękę okienną przy pomocy różnorodnych tkanin lub zasłaniając samo skrzydło okna.

 

   

     

     Roleta rzymska to doskonałe rozwiązanie na osłonięcie dużych powierzchni.

W naszej ofercie posiadamy najlepsze w pełni profesjonalne systemy (mechanizmy) do rolet rzymskich: łańcuszkowe, sznurkowe  - są one dostępne na www.karnisz.eu

Roleta Rzymska Mechanizm

     Mechanizmy rolet rzymskich naszej produkcji stosują najlepsze Pracownie Dekoratorskie w Polsce. Nasze mechanizmy do rolety rzymskiej z systemem łańcuszkowym, łańcuszek i sznureczki za pomocą których podnosimy i opuszczamy tkaninę są dostępne w kilku kolorach pasujących do przeróżnych tkanin lub koloru wnętrza lub okna. Podnosi to zdecydowanie walory estetyczne całej gotowej rolety.

Nasze mechanizmy do rolet wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować ich doskonałą jakość przy zachowaniu korzystnej ceny.

     W ostatnim czasie na rynku pojawiło się dużo wyrobów, które oferowane są w niższych cenach - są to wyroby, które nie są przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. Po przeprowadzonych testach nie zostały one przez naszą firmę wprowadzone do sprzedaży - były po prostu dużo gorszej jakości od dotychczas przez nas stosowanych.

     Ze względu na łatwość konserwacji i elegancki wygląd rolety rzymskie cieszą się coraz większą popularnością we współczesnych aranżacjach.

     Jeżeli Państwa marzeniem jest mieć taką roletę u siebie w domu to serdecznie zapraszamy na nasze strony ..... jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 ROLETY RZYMSKIE PREMIUM DECO POZNAŃ, Kargowska 3

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl